teraz otwarte do godz. 23:00 tel. 530 555 883 rezerwacje online
8

STREFA REGENERACJI W MALTA SQUASH

Od października 2017 możecie skorzystać z usług naszej fizjoterapeutki Weroniki Barabasz, która ukończyła studia praktyczne na kierunku Fizjoterapia Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu w obszarze kształcenia nauk medycznych, nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej. Dodatkowo posiada certyfikat akredytowany przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów, ukończenia kursu masażu tkanek głębokich. Jej kompetencje obejmują w szczególności wiedzę z zakresu teorii, metodyki i praktyki fizjoterapii, umiejętności diagnostyki dla potrzeb fizjoterapii i wykonywania zabiegów fizykoterapii, masażu, kinezyterapii, podstawowych technik z zakresu terapii manualnej oraz stosowania zaopatrzenia ortopedycznego. Posiada sprawność fizyczną konieczną do poprawnego demonstrowania i przeprowadzania ćwiczeń.

W naszej ofercie znajduje się:

Masaż tkanek głębokich 

To jedna z najbardziej efektywnych form pracy z tkankami miękkimi w wielu schorzeniach i dolegliwościach bólowych układu ruchu. Podstawowym celem tego masażu jest zmiana struktury tkanek miękkich co wpływa na zmniejszenie bólu, przywrócenie lepszej postawy, większej giętkości i płynności ruchu. Masaż tkanek głębokich nie jest „twardym” masażem, nie jest wywieraniem większego nacisku, nie wymaga od terapeuty niezwykłej siły”. To nauka subtelnej i efektywnej pracy z tkankami w celu maksymalizacji efektów terapeutycznych. Wbrew groźnie brzmiącej nazwie jest delikatny i przebiega w wolnym tempie. Nie powoduje uczucia dyskomfortu czy bólu, jego celem jest wpłynięcie na stan mięśni – zmniejszenie ich napięcia i rozluźnienie oraz zwiększenie płynności ruchów.
Czas trwania: 40 lub 60 min.

Masaż relaksacyjny całego ciała 

Równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie, potem całkowite zniesienie napięcia mięśniowo-nerwowego oraz psychicznego, tym samym uzyskanie pełnego rozluźnienia i odprężenia. Z tego powodu ruchy w trakcie masażu wykonywane są spokojnie, rytmicznie i łagodnie.
Czas trwania: 60 min

 

Masaż leczniczy kręgosłupa 

Obejmuje masaż całego kręgosłupa, mięśni pleców, mięśni karku i mięśni szyi. Masaż kręgosłupa powoduje rozluźnienie mięśni przykręgosłupowych i przywrócenie ich prawidłowego napięcia, dzięki czemu utrzymują kręgosłup w prawidłowej pozycji i zapobiegają jego skrzywieniom. Regularne serie pleców i karku sprawiają, iż można osiągnąć znaczną poprawę zdrowia lub wręcz całkowite wyleczenie. To nie tylko jedna z form masażu leczniczego, ale także doskonały relaks, który uwalnia od wszelkich blokad i napięć spowodowanych stresem. Masaż ten łączy techniki masażu klasycznego, masażu tkanek głębokich, masażu funkcyjnego i poprzecznego, które są dobierane indywidualnie w zależności od problemu pacjenta.
Czas trwania: 40 min

 

T: 605 839 910
E: weronikabarabasz@outlook.com

MALTA SQUASH Poznań – Galeria Malta

Galeria Malta

Poziom 2
ul. Maltańska 1
61-131 Poznań

halo@maltasquash.pl
Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:00-24:00
sobota/niedziela: 8:00-22:00