teraz otwarte do godz. 23:00 tel. 530 555 883 rezerwacje online
7

Turniej otwarcia – wyniki

malta squash poznań

WYNIKI TURNIEJU:

OPEN

  1. Rafał Rykowski
  2. Domagoj Spojlar
  3. Adam Pełczyński
  4. Tomasz Gałecki
  5. Kamil Dominiak
  6. Marek Szymanowski
  7. Karol Andrzejczak
  8. Andrzej Pyda
  9. Michał Przytuła
  10. Grzegorz „Tiger”Sowa
  11. Adam Maciejewski
  12. Wojciech Galant
  13. Tomasz Peukert
  14. Piotr Chocholski
  15. Jarosław Grzechowiak
  16. Szymon Bujny
  17. Paweł Włodarczyk
  18. Piotr Kramer
  19. Piotr Kieruzal
  20. Sebastian Drążkowiak
  21. Artur Szenfeld
  22. Zuzanna Sobierajewicz
  23. Małgorzata Kornowska
  24. Maciej Holz
  25. Mikołaj Stefański
  26. Bartosz Schubert
  27. Damian Bartkowiak
  28. Rafał Sorek
  29. Piotr Mazur
  30. Patryk Zawadzki
  31. Roman Rusiłowski
  32. Włodzimierz Grzelczak
  33. Rafał Nuckowski
  34. Bartosz Birkenfeld
  35. Robert Jesionek
  36. Jakub Jastrzębski
  37. Krzysztof Bronikowski
  38. Marcin Smorawiński
  39. Paweł Czubak
  40. Karolina Kwaśniewska
  41. Michał Bibel
  42. Michał Sejwa
  43. Tymoteusz Baranowski
  44. Daniel Tomczak
  45. Maciej Brzeski
  46. Marek Cygan
  47. Kasper Bartkowiak
  48. Marek Jurkiewicz
  49. Stanisław Grzegorczyk

 

KATEGORIE JUNIORSKIE

U11

  1. Mateusz Marcinkowski
  2. Łukasz Marcinkowski
  3. Jan Samborski
  4. Bartek Birecki
  5. Maksymilian Celm

U13

  1. Piotr Szymaczek
  2. Krzysztof Ratajczak
  3. Wojtek Dobrzyński
  4. Mateusz Marcinkowski
  5. Łukasz Marcinkowski
  6. Julek Sokołowski
  7. Amelia Szymańska
  8. Jakub Dyczkowski
  9. Mateusz Górecki
  10. Maksymilian Celm

KOBIETY

  1. Zuza Sobierajewicz
  2. Małgorzata Kornowska
  3. Nazia Mohamed
  4. Dominika Lubińska
  5. Monika Kałmuczak
  6. Katarzyna Sodo-Albigowska
  7. Karolina Kwaśniewska
  8. Patrycja Kąkalec

 

 

Serdecznie zapraszamy na Turniej otwarcia Malta SQUASH (B+), który odbędzie się 28 lutego 2015R.

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia przyjmowane są do środy 25.02.2015 r. do godz. 23.59
Zgłoszenia należy przesyłać mailem na adres: halo@maltasquash.pl

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje:

  • Kategoria turnieju: Turniej Open/Turniej Kobiet/Juniorski
  • Imię i Nazwisko
  • Miasto
  • Numer kontaktowy GSM
  • Numer licencji PFS
  • Rozmiar koszulki

UWAGA! Zgłoszenia są ważne tylko pod warunkiem opłacenia uczestnictwa do 26.02.2015 godz.15.00. W przypadku późnych opłat prosimy o przesłanie mailem potwierdzenia przelewu.
Zawodnicy nie posiadający licencji PFS zobowiązani są do wyrobienia jej i przesłania numeru organizatorowi do momentu zamknięcia listy zgłoszeń. Wyrobienie licencji jest bezpłatne – wystarczy wysłać dane emailem. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://pfs.com.pl/turnieje/licencje-zawodnikow.html

PAKIET STARTOWY

  • Turniejowa koszulka techniczna
  • Zniżka 20% na obiad w restauracji Marche
  • Lekkie przekąski w ciągu zawodów (muesli, jogurty, kanapki, owoce, kawa, herbata)

NAGRODY

Dla zwycięzców w turnieju trofea oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowo wśród uczestników turnieju zostanie rozlosowana nagroda specjalna.

HARMONOGRAM TURNIEJU

Środa (25.02)
07.00 Zamknięcie listy zgłoszeń

Czwartek (26.02)
10.00 Weryfikacja zawodników i wpłat
12.00 Losowanie turnieju
13.00 Publikacja wyników losowania
14.00 Publikacja harmonogramu rozgrywek

Sobota (28.02)
10.00 Start turnieju OPEN

Niedziela
10.00 Start Turnieju Juniorskiego
14.00 Start Turnieju Kobiet

OPŁATA STARTOWA

Turniej OPEN – 90 zł
Turniej KOBIET – 80 zł
Turniej JUNIORSKI – 50 zł
Wpisowe prosimy wpłacać na konto: 79 1140 2004 0000 3002 7553 8596 ASC SPORT S.P.Z.O.O

Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu: „Imię i nazwisko, Opłata startowa Turniej B+, Kategoria turnieju Open / Kobiet / Juniorski
Opłata musi zostać dokonana do momentu zamknięcia listy zgłoszeń. W przypadku rezygnacji zawodnika ze startu w turnieju przed losowaniem opłata może zostać zwrócona na konto, z którego została przesłana.

W przypadku wycofania się z turnieju po losowaniu opłata nie zostanie zwrócona.

Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w harmonogramie.

HOTEL

Dla zawodników turnieju spoza Poznania oferujemy:

Specjalne Ceny na noclegi w czterogwiazdkowym Hotelu NH Poznań**** w centrum Poznania.

www.nhpoznan.pl

199 pln- 1os.ze śn./249 pln – 2os. ze śn.

Rezerwacje: tel. 693 099 177, hasło: Maltasquash

LOSOWANIE

Wyniki losowania OPEN – PDF

LISTA STARTOWA

LISTA TURNIEJOWA ZAMKNIĘTA

Zamknięta lista turniejowa.

OPEN

  1. Domagoj Spoljar #5
  2. Kamil Dominiak #9
  3. Adam Pełczyński #13
  4. Tomasz Gałecki #15
  5. Andrzej Pyda #16
  6. Rafał Rykowski #27
  7. Karol Andrzejczak #40
  8. Marek Szymanowski 42
  9. Michał Przytuła #45
  10. Tomasz Peukert #58
  11. Wojciech Galant #65
  12. Grzegorz Tiger Sowa #73
  13. Jarosław Grzechowiak #102
  14. Włodek Grzelczak #112
  15. Piotr Kieruzal #120
  16. Piotr Chocholsky #135
  17. Maciej Holz #144
  18. Kamil Przybitkowski #204
  19. Sebastian Drążkowiak #211
  20. Mikołaj Stefański #224
  21. Rafał Sorek #225
  22. Piot Mazur #234
  23. Bartosz Schubert #265
  24. Piotr Kramer #287
  25. Adam Maciejewski #317
  26. Zuza Sobierajewicz #338
  27. Patryk Zawadzki #353
  28. Marcin Smorawiński #396
  29. Szymon Bujny #455
  30. Jakub Jastrzębski #489
  31. Małgorzata Kornowska #533
  32. Karolina Kwaśniewska #536
  33. Maciej Brzeski #543
  34. Robert Jesionek #560
  35. Daniel Tomczak #626
  36. Roman Rusiłowski #641
  37. Krzysztof Bronikowski #648
  38. Marek Cygan #669
  39. Damian Bartkowiak #678
  40. Michał Bibel #708
  41. Bartosz Birkenfeld #782
  42. Marek Jurkiewicz #875
  43. Artur Szenfeld #937
  44. Paweł Włodarczyk #963
  45. Tymoteusz Baranowski #976
  46. Michał Sejwa #1521
  47. Kasper Bartkowiak #1573
  48. Stanisław Grzegorczyk #2519
  49. Rafał Nuckowski #…
  50. Paweł Czubak #…

KOBIETY

  1. Zuzia Sobierajewicz #5
  2. Małgorzata Kornowska #6
  3. Monika Kałmuczak #15
  4. Nazia Mohamed #20
  5. Katarzyna Albigowska #26
  6. Karolina Kwaśniewska #29
  7. Dominika Lubińska #45
  8. Daria Scheibe #141
  9. Patrycja Kąkalec #…? 🙂

JUNIORZY

U11

  1. Mateusz Marcinkowski #3
  2. Łukasz Marcinkowski #4
  3. Jan Samborski #5
  4. Bartek Birecki #11
  5. Maksymilian Celm #19

U13

  1. Wojtek Dobrzyński #6
  2. Krzysztof Ratajczak #8
  3. Piotr Szymaczek #9
  4. Jakub Dyczkowski #12
  5. Mateusz Marcinkowski #23
  6. Łukasz Marcinkowski #26
  7. Mateusz Górecki #27
  8. Maksymilian Celm #42
  9. Amelia Szymańska #45
  10. Dominika Lubińska #

GU13

  1. Amelia Szymańska #3
MALTA SQUASH Poznań – Galeria Malta

Galeria Malta

Poziom 2
ul. Maltańska 1
61-131 Poznań

halo@maltasquash.pl
Godziny otwarcia:
pon-pt: 7:00-24:00
sobota/niedziela: 8:00-22:00